Začínam testovať Qilib proti vypadávaniu vlasov

Od začiatku tohto mesiaca som začala používať prostriedok na vypadávanie vlasov s názvom Qilib od svetoznámej dermatologickej spoločnosti Galderma. Nie je to až tak dávno, čo som sa o tomto prostriedku dozvedela. Kúpite ho v ktorejkoľvek lekárni bez lekárskeho predpisu alebo u vybraných online predajcov, cena jedného balenia sa pohybuje okolo 28 eur. Iste ste si všimli, že milujem testovanie nových produktov a baví ma všetko v súvislosti nielen s módou, ale i krásou. Začala som sa venovať líčeniu, rada sa starám o pleť, postavu a vlasy.

Ešte minulý rok som v článku o vlasovej starostlivosti spomínala, že som testovala nejaké prípravky proti vypadávaniu vlasov, no neboli príliš účinné. Išlo však skôr o komerčne propagované prípravky. Podľa môjho názoru, keď sa produkty tohto typu propagujú príliš komerčne, predovšetkým v populárnych lifestylových magazínoch a televízií, nevzbudzujú až takú dôveryhodnosť. Ja osobne som nepostrehla žiadnu masovú propagáciu pri prípravku proti vypadávaniu vlasov Qilib a už len fakt, že sa predáva len v lekárni, vo mne vzbudzuje aspoň akú takú nádej. Quilib je roztok v spreji s objemom 80 ml, nanáša sa niekoľkými streknutiami na pokožku hlavy, ktorá má na svedomí rast a vypadávanie vlasov, teda konkrétne korienky vlasové korienky nachádzajúce sa v tejto pokožke. Qilib môžu používať ženy i muži, vyrába sa zvlášť s vôňou pre obe pohlavia. Je to kozmetický výrobok obsahujúci rastlinné výťažky a je určený pre tých, ktorí si všimli nadmerné vypadávanie vlasov. Ja osobne som si nadmerné vypadávanie vlasov príliš nevšimla, ale trápi ma celkovo pocit redších vlasov oproti minulému roku a predošlých rokov nehovoriac. 🙂 Prevencia je v tomto prípade taktiež veľmi dôležitá.
Účinky prípravku Qilib by sa mali dostaviť po šiestich týždňoch používania. Mal by predísť vypadávaniu vlasov a poskytnúť prevenciu pre zdravé a husté vlasy. Sama som veľmi zvedavá, dnes som si odmerala aj odfotila dĺžku vlasov a schválne vám približne o 6 týždňov poskytnem informácie, ako u mňa Qilib zaúčinkoval.

www.qilib.sk

www.qilib.sk

www.qilib.sk

www.qilib.sk

www.qilib.sk

www.qilib.sk