Najlepšie riasenky- jednoznačne DIOR ♥

Zo všetkých prípravkov na líčenie patrí medzi môj najobľúbenejší jednoznačne riasenka/ maskara/ špirála… Respektíve, keby som sa mala rozhodnúť len pre jeden jediný prípravok, ktorým by som sa mohla líčiť do konca života, rozhodla by som sa práve pre riasenku 🙂 Riasenka správne zvýrazní a otvorí vaše oči, ktoré ako sa vraví, sú zrkadlom ľudskej duše. A práve z očí človeka sa dá veľa čítať… a keď už my ženy máme k dispozícií toľko prípravkov na ich zvýraznenie a skrášlenie, prečo to nevyužiť? 🙂
Riasenku používam asi od malička, pamätám si aj na svoju prvú Maybelline, ktorú som si kúpila na základnej škole a pamätám si, ako som si tiež na základnej škole šetrila 320 slovenských korún (na tú dobu to bola dosť veľká suma), aby som si mohla kúpiť v parfumérií riasenku značky Bourjois- na tú dobu a vo veku 12 rokov to bol pre mňa vtedy nepredstaviteľný luxus 🙂
Počas niekoľkých rokov, prakticky každodenného používania riaseniek, mi ich prišlo pod rukou niekoľko desiatok, možno aj stoviek, keďže som neustále pociťovala túžbu vlastniť každú, ktorú som videla v reklame ? Vyskúšala som z každej bežne známej a bežne dostupnej značky niekoľko druhov- od Maybelline, Rimmel, Astor, Max Factor, Miss sporty, L´oréal, Yves Rocher, Avon, Oriflame, Gosh, Bourjois až po drahšie cenové kategórie ako Clarins, Lancome, Collistar, Clinique, Yves Saint Lauten, Dior, Chanel,…….
Teraz už neskúšam…. Dlhšiu dobu… A viete prečo??? Objavila som už konečne špičku medzi riasenkami. Tou špičkou sú riasenky Dior. Keď som testovala prvú, asi pred troma rokmi, vedela som, že sa k nej určite vrátim. A naozaj, odvtedy už inú nepoužívam. Odkedy som vyskúšala prvú riasenku značky DIOR, prestala som zbytočne vyhadzovať peniaze za riasenky, ktoré som videla v reklame a ktoré aj tak skončili v koši. Takto som si ich zvykla do mesiaca kúpiť aj dve tri a žiadna mi nevyhovovala tak 100% -ne.

dior mascara

 

Riasenky Dior si objednávam na stránke www.lovebeauty.sk , je to môj najobľúbenejší portál s luxusnou kozmetikou. Výhodou je veľmi široký výber, ako prvý má všetky novinky v luxusnej kozmetike, oceňujem rýchlosť doručenia a majú aj najlepšie ceny, porovnateľne nižšie ako v parfumériách.

Medzi moje najobľúbenejšie patria:

Dior Diorshow New Look, ktorá bola až doposiaľ najnovšou z radu riaseniek DIOR. Ide o zhusťujúcu riasenku, ktorá riasy niekoľkonásobne zhustí, dodá im objem, dĺžku a vyživí ich. Vďaka špeciálnej tvrdej a maličkej kefke sú od seba riasy rovnomerne oddelené, dostanete sa s ňou aj do kútikov k najmenším riasam. Zo začiatku sa môže zdať príliš vlhká, no po 3 týždňov používania oceníte jej vlastnosti. Táto riasenka vám v pohode vydrží aj 4 mesiace. Ďalšou výhodou je, že po jej používaní sú riasy hustejšie, zregenerované. Moja najnaj 🙂

dior, mascara, make-up

Dior Diorshow Extase je riasenka, ktorá vám vytvorí doslova šokujúci objem. Špeciálne tvarovaná kefka s nerovnako dlhými štetinkami umožňuje precízne nalíčenie bez zlepenia rias. Má veľmi intenzívnu čiernu farbu a riasy dokáže nádherne vytočiť- asi najviac zo všetkých riaseniek určených na vytáčanie, čo som kedy skúšala. Najmaximálnejšia spokojnosť, odporúčam!!!

DSC_9395

DSC_9389

Dior Diorshow Iconic odporúčam pre husté riasy, ktoré dokáže nádherne predĺžiť a oddeliť perfektnou tvrdou kefkou a Dior DiorShow 360 s revolučnou, špeciálnou rotačnou kefkou (funguje na batériu). Pri maľovaní otočíte prstencom a kefka rotuje a zároveň nanáša farbu.

DSC_9397

Výborny prípravok, ktorý si zvyknem nanášať pod maskaru je Dior DiorShow Maximizer Active plumping Lash Primer, je to špeciálne sérum, nie je číre ako by sa od séra očakávalo, ale je bielej farby a je viac menej určené ako podklad pod riasenku. Krásne riasy zhustí a vytočí. Kozmetická vecička, ktorú som si zamilovala.

DSC_9391

A už teraz sa nesmierne teším na absolútnu novinku tohto roka, ktorú uviedol Dior prednedávnom- Dior Addict- IT Lash, ktorá bude dostupná i v netradičných odtieňoch, ako napríklad ružová.

dior

Ak vás niektorá riasenka zaujala, odporúčam navštíviť stránku www.lovebeauty.sk , kde ich dostanete naozaj za najlepšie ceny a nielen riasenky ale aj obrovský výber luxusnej dekoratívnej kozmetiky.

DSC_9414